Tanie naklejki na drzwi

Planując remont mieszkania czy domu, albo urządzając nowe wnętrza sporadycznie wspomina się o drzwiach. Przyzwyczajeni do socjalistycznych standardów traktujemy ten element wyposażenia, jako integralną część mieszkania i tylko w części przypadków decydujemy się na ich wymianę. Tymczasem ten niepozorny fragment wyposażenia wnętrza może odgrywać kardynalną rolę w całym wystroju. Nowe, drewniane drzwi nie należą do tanich, ale tanie są z pewnością naklejki, które mogą odmienić ich wygląd.

Współczesne dekoracje to już nie typowy, średniej jakości papier, który pod wpływem wilgoci i ciągłego dotykania wyciera się, rozdziera, albo traci kolor. Tanie naklejki na drzwi to produkty trwałe, drukowane na winylowym podkładzie, dzięki czemu z powodzeniem można je umyć i nie zagrozi im ta czynność zniszczeniem. W przypadku drzwi wejściowych ma to spore znaczenie, gdyż są on często narażone na dotykanie i brudzenie. Dzięki dużej odporności taka dekoracja sprawdzi się nie tylko w pokoju, ale również w łazience czy kuchni.

Tanie naklejki na drzwi mogą być bardzo kolorowe, przedstawiające malownicze widoki, krajobrazy i kompozycje powiększające wnętrze, albo dodające mu specyficznego uroku. Przykładowo długa pnąca się w górę uliczka na drzwiach niewielkiej łazienki optycznie doda jej trochę przestrzeni. Jest to świetne rozwiązanie zwłaszcza w małych blokowych mieszkaniach, gdzie trudno stworzyć jakąkolwiek namiastkę komfortu. Ciekawe wzory odpowiednio dopasowane do powierzchni skrzydła potrafią zmienić wnętrze nie do poznania.

Z powodu niewielkich kosztów takie rozwiązania to także sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, które standardowo pochłonąłby zakup nowych drzwi. Można je przeznaczyć na inny cel osiągając przy tym bardzo korzystny efekt odnowionego wnętrza, w którym również wejście bywa odpowiednio podkreślone. Dodatkowo winylowa powierzchnia działa też ochronnie na płaszczyznę, a dzięki odpowiedniemu zestawieniu kolorystycznemu czy strukturalnemu integruje się z powierzchnią ściany.

Poza kolorowymi motywami tanie naklejki można też umieszczać na drzwiach ze szkła hartowanego. Wykonywane na przeźroczystej folii zachowują wrażenie szyby, ale ograniczają jej przejrzystość, dzięki czemu pomieszczenie staje się bardziej intymne. Na https://art-newmedia.com/dekoracje_i_druki_na_szkle/naklejki_-_mrozone_szklo_1.html zgromadzone zostały propozycje takich naklejek wykonywanych w odpowiednim wymiarze, który można dopasować do własnych potrzeb.

naklejka na drzwi korytarz fotonaklejka tramwaj naklejka na drzwi łaka folia witrazowa na drzwi