Fototapety dmuchawce

Roślinne motywy na dekoracjach mają zapewne zdecydowaną przewagę z powodu ich pozornej neutralności i ogromnego zakresu wzorów. Drzewa, kwiaty w tysiącach odmian czy roślinne ornamenty pasują niemal wszędzie. Pomimo tej pozornej uniwersalności jednak każdy gatunek, każdy kolor czy odmiana mają swój własny, niepowtarzalny charakter, który pasuje do jednych wnętrz a do innych nie. Jedną z takich specyficznych, bardzo konkretnych w swojej formie roślin są dmuchawce. Pomimo traktowania ich, jako odrębnej rośliny to w rzeczywistości nic innego, jak przekwitające kwiaty mniszka lekarskiego, czyli popularnego mlecza.

Dmuchawce są przykładem, jak wiele oblicz może mieć jedna roślina i jak wiele zróżnicowanych dekoracji można dzięki niej tworzyć. W sensie symbolicznym stanowią one dowód przemijającego lata, czyli nastrajają nieco refleksyjnie, nostalgicznie przypominając o przemijającym czasie. Z drugiej strony na fototapetach pojawiają się, jako prawdziwe dzieła sztuki w odpowiednim ujęciu okiem fotografa, podświetlone różnymi kolorami filtrów lub zaprezentowane w najpiękniejszej, czarno-białej wersji. W takich kompozycjach tworzą wyszukany dodatek do aranżacji, przyciągający uwagę każdego obserwatora.

Fototapety z dmuchawcami to wyjątkowo efektowny, pomysłowy i zarazem niedrogi sposób na wystrój salonu lub sypialni. Dzięki możliwościom komputerowej obróbki do dyspozycji są przeróżne przedstawienia tych pięknych przekwitających kwiatów, zarówno w tradycyjnym, naturalnym ujęciu, jak i w gigantycznych powiększeniach, kompozycjach czarno-białych podkolorowanych czy neutralnie szarych, jak ta na stronie https://reproteka.pl/product/fototapeta-dmuchawce/. Każdy z motywów nadaje lekkości wystrojowi, ale zależnie od jego charakteru może być elementem dominującym albo dyskretnie dopełniać całej aranżacji.

Dmuchawce na fototapetach są niespotykanym motywem dekoracyjnym, dlatego z pewnością pozwolą na stworzenie niepowtarzalnej aranżacji. Przy okazji będą też nastrajać nostalgicznie przygotowując do snu w sypialnianym wystroju, albo nasuwać wspomnienia upalnego lata, zielonej łąki i sielskich wakacji na wsi umieszczone na ścianie w salonie. Do wnętrz futurystycznych, do loftów do pokoi dla młodzieży, a nawet do kuchni można zamówić też dmuchawcową kompozycję w tonacji zielonej, różowej czy fioletowej, zależenie od potrzeb konkretnego wnętrza. W każdej wersji będą niezwykle piękne, czarodziejskie i delikatne.

fototapeta pomarańczowe dmuchawce fototapeta dmuchawiec w sepii fototapeta dmuchawce w chmurach fototapeta czarno-białe dmuchawce