Tanie obrazy Nowy Jork

Industrialne motywy w dekoracji wnętrz stanowią bardzo specyficzną kategorię tematyczną, ponieważ niewiele jest takich form designu, w które idealnie może się wpasować obraz miejskiej architektury, ulicznego ruchu lub znaków drogowych. Najpopularniejszą aranżacją, do której pasują motywy nowojorskie jest z pewnością loft, jednak na takie mieszkanie nie każdy może sobie pozwolić. Tanie obrazy przedstawiające Nowy Jork można jednak wykorzystać w typowych mieszkaniach przy założeniu, że tworzy się wnętrze o charakterze bardzo nowoczesnym.

Jedną z ciekawszych form prezentacji wielkomiejskich ulic jest obraz w ujęciu komiksowym. Rysunek prostych linii w ograniczonej do czerni i bieli gamie kolorystycznej z małym akcentem czerwonym lub żółtym to propozycja do wnętrz o stonowanym wystroju dopełnionym intensywnymi barwnymi elementami. Tanie obrazy przedstawiające Nowy Jork w takim wydaniu sprawdzą się w każdym układzie kolorystycznym, w tym również w ciemnych zestawieniach, gdzie z pewnością zagrają role elementu rozświetlającego. Mogą być też dekoracją wnętrz jasnych, w subtelnej szarości lub bieli. Przykład można znaleźć na https://reproteka.pl/product/obraz-panoramiczny-komiksowy-nowy-jork/.

Nieco innej oprawy wymaga obraz nowojorskiej ulicy wykonany na bazie realistycznej fotografii. W tym przypadku liczy się surowość szarych ulic, pozbawionych dużej ilości barw, a jednocześnie ciemnych w tonacji, komponujących się z surowymi, tynkowanymi ścianami. Można też wybrać tanie obrazy ukazujące Nowy Jork z kolorowymi akcentami barwnymi, jak żółte taksówki czy czerwone miejskie autobusy, które nieco ożywia całość kompozycji wnętrza.

Nowojorskie obrazy to idealny sposób na męską sypialnię, męski gabinet, pokój nastolatka czy dekorację do biura. Nawiązanie do współczesnego trybu życia, rozwoju techniki, komunikacji i budownictwa, a także rozwoju cywilizacji to mocne akcenty w dekoratorstwie, dlatego wymagają stosunkowo surowej oprawy. Przeciwieństwem jest wspomniane komiksowe przedstawienie miasta, które zawiera w sobie pierwiastek humorystyczny, nieco lżejszy, kojarzący się z uliczną kulturą młodzieżową i ogólnym luzem.

tryptyk różowe litery skrzyżowanie 5th avenue Nowy Jork obraz panoramiczny ruch uliczny obraz komiksowy Nowy Jork