Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Plakaty cytaty i napisy – modne dekoracje na ściany

Plakaty cytaty, napisyNowoczesne wnętrze mieszkania to takie. Gdzie panuje elegancja, prostota i funkcjonalność. Na ścianach powinny znaleźć się modne dodatki. Dlatego bez wątpienia są plakaty cytaty i napisy. W jaki sposób powstają i do jakich pomieszczeń pasują? Czy warto zdecydować się na rozwiązanie indywidualne? Pierwsze plakaty zaczęły pojawiać się na przełomie XIX i XX wieku. Ich poprzednikiem był afisz (tekst reklamowy lub informacyjny o indywidualnie dobranej czcionce, ozdobiony ornamentem), stosowany już w XV wieku.

Ich produkcja nie jest prosta. Pierwszym etapem jest wybór materiału, z którego plakat ma zostać wykonany. Dlatego kolejnym krokiem jest przygotowanie wzoru. Zazwyczaj projektowany jest na komputerze, przy wykorzystaniu specjalistycznego oprogramowania. Ponieważ gotowy projekt przenoszony jest na arkusz papieru za pomocą profesjonalnej drukarki. Nadruk musi zostać utrwalony. Dlatego jest odporny na czynniki zewnętrzne i rzadziej ulega uszkodzeniu. Niezwykłą popularnością cieszą się plakaty o niestandardowych rozmiarach. Decydując się na to rozwiązanie, możemy dostosować ich wielkość do swojego zapotrzebowania.

Plakaty cytaty i napisy – ciekawe sentencje na ściany

Witajcie, dawno mnie tutaj nie było. Czy jak urządziliście już swoje wnętrze to też mieliście problem żeby dobrać odpowiednie dekoracje ścian? Dlatego mnie wtedy z pomocą przyszły plakaty z napisami. Otóż grafiki z ciekawymi sentencjami. Anegdotkami i słynnymi napisami „Keep Calm” są świetną dizajnerską dekoracją do nowoczesnego wnętrza. Sama postanowiłam wybrać jeden z plakatów by zawisł w moim przedpokoju. Okazało się, że wybór nie był prosty. W końcu wszyscy goście, którzy przychodzą do mnie to VIPY 🙂 Dlatego, dzięki minimalistycznej formie. Mój kolorowy przedpokój został trochę stonowany. Ponieważ dla mnie był to strzał w dziesiątkę. Plakaty z cytatami nigdy nie wyjdą z mody.